آغاز فعالیتهای سایت در سال 99 - بروزرسانی های مستمر و شرایط جدید

2020/3/26

اولین آپدیت و بروزرسانی سایت با محصولات جدید ، امروز هفتم فروردین ماه سال1399 انجام گردید. با توجه به شرایط موجود جامعه و لزوم رعایت کلیه توصیه های بهداشتی و ایمنی ، شعار «در خانه بمانیم » را همراه با تمامی دوستان اجرا میکنیم و به منظور ایجاد محیطی مطلوب جهت گذراندن اوقات فراغت دوستان ،آپدیتهای منظم و هفتگی سایت را بمدت 10 هفته متوالی ، انجام خواهیم داد.

لذا، با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز در دو ماه گذشته ،توجه دوستان را به نکات زیر جلب مینمائیم :

- امکان رزرو محصولات فقط با پرداخت وجه سفارش حداکثر تا سه روز پس از ثبت سفارش امکان پذیر خواهد بود.

کلیه سفارشات ثبت شده و پرداخت نشده مربوط به سال98 لغو میگردد.

- امکان تجمیع سفارشات جهت ارسال در یک مرحله وجود دارد.دراینصورت هزینه پستی فقط یکبار محاسبه گردیده و مازاد دریافتی هزینه پست به حساب اعضا مسترد میگردد.

- کلیه سفارشات خریداری شده از خارج از کشور برای دوستان و اعضای گرامی ، حداکثر تا 15فروردین ماه سال جاری تسویه حساب و ارسال خواهند گردید.در صورت عدم پیگیری دوستان و تسویه حساب سفارشات، کلیه اقلام جهت فروش عمومی در سایت آپلود خواهند گردید و مدیریت سایت مسئولیتی در قبال این سفارشات نخواهد داشت.

- ارسال کلیه سفارشات به مانند سالهای گذشته بصورت روزانه نخواهد بود.جهت کاهش ترددهای درون شهری و کمک به کاهش ازدحام در پست  مرکزی ،ارسال سفارشات فقط یک روز در هفته انجام خواهد شد.دوستان عزیز در نظر داشته باشند که علیرغم ارسال سفارشات با پست پیشتاز ،سفارشات بدلیل فعالیت شیفتی عزیزان پستچی ،دیرتر از موعد مقرر تحویل داده خواهند شد.

کامنت‌ها

ارایه‌ی توضیح

  • (ایمیلتان نزد ما محفوظ خواهد بود)

* فیلدهای الزامی

« بازگشت